HomeMonitorsSamsung Odyssey G9 C49G94TSSR Curved 49″ 240hz Monitor
Samsung Odyssey G9 C49G94TSSR Curved 49" 240hz Monitor at The Gamers Lounge Shop Malta
OUT OF STOCK
Monitors
Samsung Odyssey G9 C49G94TSSR Curved 49″ 240hz Monitor
Availability:
Out of stock
Wishlist
Compare
Compare
Related products
    Samsung C27G74TQSU G7 27" Monitor at The Gamers Lounge Shop Malta
    Monitors
    Samsung C27G74TQSU G7 27″ Monitor
    0 out of 5
    (0)
    SKU: SAMSUNGC27G74TQSUG727"GAMINGMO
    Read more
    Wishlist
    Samsung C49RG94SSU Gaming at The Gamers Lounge Shop Malta
    Samsung C49RG94SSU Gaming
    Samsung C49RG94SSU Gaming
    0 out of 5
    (0)
    SKU: SAMSUNGC49RG94SSUGAMING
    Read more
    AOC C24G2U Monitor at The Gamers Lounge Shop Malta
    AOC C27G2U 27″ Monitor
    AOC C27G2U 27″ Monitor
    The AOC C27G2U excels in action-packed games. With a 165 Hz refresh rate and 1 ms response time, it provides images of perfect quality. Its size of 27” and the curvature of 1500R allow for more immersion.