HomeMonitorsSamsung Odyssey G9 C49G94TSSR Curved 49″ 240hz Monitor
Samsung Odyssey G9 C49G94TSSR Curved 49" 240hz Monitor at The Gamers Lounge Shop Malta
OUT OF STOCK
Monitors
Samsung Odyssey G9 C49G94TSSR Curved 49″ 240hz Monitor
Availability:
Out of stock
Wishlist
Compare
Compare
Related products
    AOC 27G2U 27" Monitor at The Gamers Lounge Shop Malta
    Monitors
    AOC 27G2U 27″ Monitor
    AOC 27G2U 27″ Monitor
    0 out of 5
    (0)
    SKU: AOC27G2U27MONITOR-SALE
    Read more
    Wishlist
    BenQ Mobiuz EX2510 144hz Monitor at The Gamers Lounge Shop Malta
    BenQ Mobiuz EX2510 144hz Monitor
    0 out of 5
    (0)
    LIVE the game with BenQ Mobius EX2510 IPS 144hz Gaming Monitor with IPS panel. Exit the routine and expand your reality. This 144Hz monitor has lightning-fast 1ms MPRT and FreeSync Premium to minimize blur and artifacts. IPS wide-angle viewing shows stunning color from any angle.